[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

0-3 Yaş Periyodik Bakım Kampanyası

03_yas_header_1250x400_v2

Citroën’inizin periyodik bakımını 779 TL’den başlayan fiyatlarla* yetkili servislerimizdeki uzman ekiplerimiz gerçekleştirsin, içiniz rahat etsin.

Üstelik bakım sonrası araç dezenfeksiyonu ve 1 yıl boyunca Citroën Assistance hizmetlerinden de ücretsiz faydalanma fırsatlarını yakalayın. Citroënlilerin içi rahat!

*Üstte belirtilen, tavsiye edilen periyodik bakım içeriğine motor yağı, yağ filtresi, polen filtresi ve karter tapa contası değişimi dahildir. Bu parçaların haricinde gerçekleştirilen tüm parça değişimleri ayrıca ücretlendirilir. Tavsiye edilen periyodik bakım başlangıç fiyatları C5 Air Cross için DV5 - 1.5lt 130 hp dizel, C3 Aircoss için EB2 - 1.2lt 130 hp benzinli, C Elysee için EB2 - 1.2lt 80hp benzinli tip motora sahip araçlar için geçerlidir. Belirtilen fiyatlar, araç motor hacmine ve donanım seviyesine göre değişiklik gösterebilir. Diğer tüm Citroen model ve motor seçenekleri için tavsiye edilen periyodik bakım fiyatları için Citroen Yetkili Servislerine başvurunuz. Fiyatlara KDV dahildir. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. Mevcut kampanya diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Top