Voir le contenu

TÜM CITROËN HİZMETLERİNİ KEŞFEDİN

Ağımızdan yeni bir Citroën aldığınızda, geniş kapsamlı üretici garantisi ve Citroën Assistance'dan faydalanırsınız. Buna ek olarak, servis sözleşmeleri ve artı garantiyle güvencenizi artırabilirsiniz. Finansmana mı ihtiyacınız var? PSA Finans'ın sizin için birçok çözümü var.

CITROËN ÜRETİCİ GARANTİSİ

Yeni bir Citroën satın aldığınızda üretim, boya ve delinme kusurlarının tümünü kapsayan bütüncül bir garantiye sahip olursunuz. Garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde, aracınızda oluşabilecek, malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızalar ve çekici masrafları ücretsiz olarak tarafımızdan karşılanır.Daha fazla bilgi için yetkili servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

SERVİS SÖZLEŞMELERİ

Citroen Full Servis ve Artı Garanti hizmetlerinden yararlanın içiniz hep rahat olsun.

YAŞAM BOYU CITROËN ASSISTANCE

Türkiye’nin her yerinde, yaşına bakılmaksızın Citroën model aracınızın yolda kalmasına neden olan arıza ve kazalar halinde, Citroën Assistance hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hem de hiçbir ilave sözleşme imzalamadan ve kilometre sınırı olmaksızın.

Standart Kredi

Standart Kredi ile Citroën aracınızı finanse etmek çok kolay. Eşit ödemeli kredi ürünü olan standart kredi ile belirlediğiniz vadelerde eşit taksit tutarları ile geri ödemelerinizi yapabilirsiniz. Sabit ve eşit ödemeler ile bütçe kontrolünüzü sağlayabilirsiniz.

Balon Ödemeli Kredi

Ödeme planınızdaki son taksidin, kredi tutarının belirli bir yüzdesi değerine göre uyarlanmış bir taşıt kredisi ürünüdür. Bu sayede kredinizin büyük bölümünü ise aylık küçük taksitler halinde ödemenize imkan sağlar. Balon ödeme tutarı, toplam kredi tutarının %30’unu geçmeyecek şekilde belirlenir.

 

 

PSA Finans Çözümlerini Keşfedin