[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

CITROËN ASSISTANCE

Türkiye Genelinde 7/24 Hızlı Yol Yardım Hizmeti

citroen_arac_giydirme

Türkiye’nin her yerinde, yaşına bakılmaksızın Citroën model aracınızın yolda kalmasına neden olan arıza ve kazalar halinde, Citroën Assistance hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Hem de hiçbir ilave sözleşme imzalamadan ve kilometre sınırı olmaksızın. Citroën Assistance hizmetine 0850 955 63 63 no’lu telefon ile ya da My Citroën mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Citroën Assistance Hizmetinden Ücretsiz Yararlanın!

Size destek olmaya her zaman hazırız. Yeni Araç Garantisi, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi süresince, ayrıca araç yaşına bakılmaksızın Citroën yetkili servisinde periyodik bakım yaptıran tüm Citroën araçlarda 1 yıl süreyle Citroën Assistance hizmetinden hiçbir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

Citroën Assistance hattını arayarak, 7 gün/24 saat hizmet alabilirsiniz. Yol yardım ekiplerimiz, aracınızın bulunduğu noktaya gelerek, sorununuzu yerinde çözer veya gereği halinde en yakın Citroën yetkili servisine çekilmesini sağlar. Gerekli durumlarda, siz ve araçtaki yolcular için ulaşım veya konaklama desteği de sağlanır. Citroën Assistance kapsamında yararlanabileceğiniz hizmetler:

                    • Ücretsiz yol yardımı

                    • En yakın Citroën Yetkili Servisi’ne çekici hizmeti

                    • Ulaşım olanağı

                    • Konaklama olanağı

                    • Ekstra sözleşme olmaksızın hizmet

Citroën Assistance: Bize Güvenebilirsiniz

Aşağıdakine benzer durumlarda Citroën Assistance hattından 7/24 destek isteyebilirsiniz:

                    • Araç arızası

                    • Kaza

                    • Anahtar kaybı

                    • Anahtarların aracın içinde kalması

                    • Hatalı yakıt dolumu

 

1. Varsa Yeni Araç Garantisi, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi bitene kadar yoksa yaşına bakılmaksızın Citroën yetkili servisinde periyodik bakım yaptıran tüm Citroën araçlarda 1 yıl süreyle geçerlidir.

2. Her türlü kaza, aracın yolda kalmasına neden olan her türlü mekanik, elektrik veya elektronik arıza (Yeni Araç Garantisi, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi olan araçlar hariç, akü arızaları kapsam dışıdır) hizmet kapsamındadır. Yeni araç garantisi ile, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi bulunan araçlar da, bu kapsamda yol yardım hizmetinden faydalanır . Hizmet kapsamından muaf tutulan araçlar: Ambülans veya sağlık hizmetlerinde, taksi, dolmuş veya ücretli yolcu taşıma, kısa veya uzun süreli araç kiralama ve toplu taşıma hizmetlerinde kullanılan araçlar (Yeni Araç Garantisi, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi olan araçlar hariç).

3. Onarım ücretleri hariçtir.

4. Sürücüler ve yolcular (en fazla tescil belgesinde belirtilen sayıda).

5. Araç uygunluğuna göre en fazla 4 işgünü boyunca azami denk kategoride bir kiralık/yedek araç tahsisi, tren veya uçak bileti, konaklama (3 yıldızlı otelde en çok 4 gece oda-kahvaltı).

VALE HİZMETİ

vale_hizmeti

Aracımı servise götürecek zamanım yok demeyin! Yetkili Servislerimizden hizmet alırken, ihtiyacınız durumunda ücretsiz vale hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Uzman personelimiz talep ettiğiniz zaman ve noktada sizinle buluşur, aracınızın işlemlerini gerçekleştirmek üzere teslim alır.

Top