[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

André Citroën uzun yıllar öncesinden perakendecilikte geleneksel yöntemlerin dışına nasıl çıkılması gerektiğini biliyordu. La Maison Citroën® söz konusu mirasın meyvesi. Cesur ve yaratıcı bir yaklaşımla hareket eden marka, bir kez daha geleneklerden kopuyor ve özellikle şehir içinde müşterilerle buluşma noktalarını yeniden yorumluyor. Citroën bunu yaparken sürücü ve yolcuların rahatını dikkate alma ve bunu yaparken kendi otomobillerinin de ötesini düşünme kararlılığını gösteriyor.

ORİJİNAL VE ŞEHİRLİ BİR SATIŞ NOKTASI

LA MAISON CITROËN®'E HOŞGELDİNİZ

SAINT-DIDIER, PARIS

GRENELLE, PARIS

BİR CITROËN COMFORT UYGULAMASI

Citroën; doğal ahşap, rahat koltuklar, sözcükten duvarlar, ekranlar ve kişiselleştirme aksesuarlarından oluşan bir tasarım şeması yarattı. Yeni mekân rahatlamak için tasarlandı ve birçok deneyim yaşatıyor. Tıpkı evde olduğu gibi her bir dekoratif objenin belirli bir yeri ve amacı var.

YAŞAMAK İÇİN SICAK BİR ALAN

SICAK, RENKLİ VE ETKİLEŞİMLİ

Citroën konforunun bir uygulaması olan La Maison Citroën®, müşteri gereksinimlerine yakından cevap verebilmek için yeni tüketici davranışlarına uyuyor.

Maison-Citroen_DSK_1500x600

YENİLİKÇİ BİR DENEYİM

La Maison Citroën®, markanın “Inspired By You” yaklaşımını yansıtıyor. Hem dijital hem de gerçek hayattaki duyguları bir araya getiren kent içi konseptte, hem rahat hem de ileri teknoloji ürünü benzersiz bir deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. Tamamen sizin için tasarlanan benzersiz bir yolculuğa çıkın. 

KESİNTİSİZ VE EĞLENCELİ BİR ZİYARET

Display1_625x400

Sergilenen modellere ek olarak, Citroën ürün gamı jantlar, direksiyon simidi ve döşeme örnekleri ile birlikte duvarları süslüyor.

Display2_625x400

Her La Maison Citroën® ziyaretçisi malzemelere dokunma ve renkleri seçme şansını yakalıyor.

PHYGITAL YOLCULUK: FİZİKİ VE DİJİTAL

Display3_625x400

3-Boyutlu ekranla donatılmış olan yapılandırma masası, son derece gerçekçi ve sürükleyici bir deneyim sunuyor.

Display4_625x400

La Maison Citroën®, özel bir dokunmatik ekranla erişilen sanal Citroën Origins müzesine de benzersiz bir yolculuk yaşatıyor.

SİZİN İÇİN TASARLANAN BİR ALAN

Display5-3_625x400

La Maison Citroën®'in merkezinde bulunan The Citroënist kafede bir mola verin.

Display6_625x400

Oturma odası gibi düzenlenmiş olan bekleme odası rahatlamak için ideal bir mekân.

ULUSLARARASI TANITIM

2017 yılında Paris’te Rue Saint-Didier üzerinde ilk La Maison Citroën’in açılmasından bu yana, kent içi satış noktası konsepti uluslararası pazarlarda da uygulandı. Şehir mağazası konsepti güncel haliyle 13 ülkede bulunuyor. 100. La Maison Citroën Em-kim 2019’da Hollanda’da açıldı. 

Maison-Citroen_FR_Gris_1250x500

CITROËN MÜŞTERİ DENEYİMİ

La Maison Citroën® showroomlar, sergiler, satış noktaları ve Citroën araç onarımını da içeren kapsamlı bir programın bir parçası. Tüm mekânlar ferahlık, renkler, sıcaklık ve modernlik açısından aynı ipuçlarına sahiptir.

Top