[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS, KENTSEL VE EĞLENCELİ KULLANIM İÇİN İDEAL SUV

DAHA İDDİALI TASARIM, GELİŞTİRİLMİŞ KONFOR VE ÜSTÜN MODÜLERLİK

Yeni Citroën C3 Aircross, sahip olduğu niteliklerden hiçbir şey kaybetmeden, olgunlaştı, yeni bir ön tasarım kazandı, yeni renkli eklentilere kavuştu ve daha fazla seyahat konforu ile daha iddialı bir kişilik kazandı.

Yüksek tavanlı yapısı ve koruyucu gövde bileşenleri ile temel tasarımını korurken, daha gösterişli bir ifade kazandıran tamamen yeni bir ön tasarım ile daha iddialı karaktere sahip bir SUV olarak dikkat çekiyor.
Eğim İniş Asistanı özelliğine sahip Grip Control® gibi gelişmiş teknik çözümlerle üstün yol yeteneklerini ve bununla birlikte çok yönlü SUV özelliklerini koruyor.
Modüler, ferah ve aydınlık kabini dışında C4 Cactus ve C5 Aircross modellerinde ilk kez kullanıma sunulan Advanced Comfort koltuklarla yeni Citroën C3 Aircross aktif yaşam tarzını destekleyen konforlu bir SUV olarak öne çıkıyor.
Yeni C3 Aircross, yeni, daha büyük 9 inçlik dokunmatik ekran, merkezi konsolda yeni saklama alanları, beş bağlantı teknolojisi, renkli yükseltilmiş gösterge ekranı ve Top Rear Vision özelliğine sahip geri görüş kamerası dahil olmak üzere 12 farklı sürüş destek teknolojisiyle ile hayatı kolaylaştıran bir SUV.

Yeni Citroën C3 Aircross SUV’u keşfedin

Top