My Citroën App | Citroën Application - Citroën Türkiye

SHOWROOMLARIMIZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

MY Citroen Mobil Uygulaması

UYGULAMAYI KEŞFEDİN

YAKINDAN TANIYIN

design2_cl.18.023.002_597x500.285425.327283

ARACIMIN GÜNLÜK KULLANIMI

My Citroen uygulamasının “Konum” özelliği ile aracınızı arama sorununa son verin. Sadece sizi aracınızın tam olarak bulunduğu noktaya yönlendirmesine izin verin!

SÜRÜŞÜMÜ YÖNETİYORUM

Süre, mesafe, tüketim... “Sürüş” fonksiyonu ile tüm sürüşlerinizin detaylarını takip edin. Seyahatlerinizi kişiselleştirin ve tüm rotalarınızın istatistiklerini görün. Performanslarını artırmak ve daha bilinçli bir sürüş benimsemek isteyen sürücüler için kullanışlı bir özellik.
design2_cl.18.25.327283

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BAKIM PLANLAMASI

Bakım kitabının evraklarını ve sistematik unutkanlığı bitirdik! My Citroën uygulaması ile tek bir tıklamayla otomobilinizin bakımıyla ilgili tüm bilgileri ulaşabilirsiniz: garanti, kilometre, sürüş tarzınıza bağlı oluşması muhtemel servis ziyaretleri tarihleri...

Doğrudan favori yetkili satıcınızla bağlanırsınız. Bir randevu alın veya fiyat teklifi isteyin. Hızlı bir şekilde cevap verilecektir. Ve bu yetkili satıcıyı seçmek için yakınlardaki Citroën müşterilerinin görüşlerine danışabilirsiniz!

Daha kolay, daha güvenli ve daha uygun!

1500x646_my_citroen_maintenance_plan.241892

OTOMOBİLİME AİT BİLGİLER

1500x646_my_citroen_informatio.315446.70

My Citroën mobil uygulaması ile aracınızla ilgili tüm bilgilere hızlı bir şekilde erişin. “Araç” sekmesi üzerinden bir sözleşmenin imzalanmış olup olmadığını veya aracınızın bir sözleşme için uygun olup olmadığı bilgisini hızlıca öğrenebilirsiniz.

Yanıp sönen bir ışık mı var? Aracınız bir konuda sizi uyarıyor mu? My Citroën uygulaması ile aracına ait tüm bilgilere ve yetkili servise gitmeden gündelik sorunlarınızı çözmeye yönelik önerilerimize ulaşın.

Otoyol kenarında evrakları ve sorunları tamamladıysanız, arkadaşınız akıllı telefonunuz için artık hazır.

KULLANICI YARDIMCISI

-

Bir arıza, bir kaza, bir hasar? Sakın panik yapmayın! My Citroën uygulamasıyla favori yetkili servisinizle iletişime geçin veya tek bir tıklamayla randevu alın. “İletişim ve Destek” bölümü üzerinden haftanın 7 günü 24 saat müşteri hizmetleri veya destek hizmetleriyle hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

assistance utilisateur
Top