[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

YENİ NESİL KOMPAKT CITROËN SUNULDU: TAMAMEN ELEKTRİKLİ Ë-C4 VE YENİ C4

Citroën, 2020 yılında elektrik hamlesine devam ediyor ve yeni elektrikli ë-C4 ve yeni C4 modellerinin görüntülerini açıklayarak binek otomobil pazarında yeni bir heyecan fırtınasının yolunu açıyor.

Kompakt segmentin tüm standartlarını bünyesinde barındıran ve aşağıdaki Citroën karakterine özgü niteliklerle daha da ileriye taşıyan yeni nesil bir otomobil:
Enerji seçimi: 2020'de “Citroën, herkes için elektrikliye geçiyor”. Yeni elektrikli ë-C4, C5 Aircross SUV Hybrid, Ami, ë-Jumpy ve ë-SpaceTourer modellerinin ardından olabildiğince çok kişinin elektrikli araçlara erişimini hedefleyen stratejisinin beşincisi üyesi olarak yollara çıkıyor. Yeni C4, söz konusu tamamen elektrikli versiyon dışında benzinli ve dizel olarak da sunuluyor. Böylece kullanıcılara zengin bir enerji seçimi çeşitliliği sunuyor.
Konseptin gücü: Farklı otomobil standartlarını harmanlayarak ve üstün aerodinamik bir siluet ortaya koyarak, Citroën tasarımında tamamen yeni bir döneme işaret ediyor. Yüksek yapılı, kompakt, enerjik ve iddialı tasarımı ve büyük çaplı tekerlekleriyle her an ileriye doğru atılmaya hazır bir görünüm sunuyor.
Kabin içi konfor: Progresif Hidrolik Cushions® süspansiyon, Advanced Comfort koltuklar, geniş iç mekan, günlük hayatı kolaylaştırmaya yönelik yeni teknolojiler ve ön yolcu için yeni bir yenilikçi çözüm de dahil olmak üzere Citroën Advanced Comfort® programının tüm bileşenleri benzersiz ve tamamen yeni bir kabin içi konfor deneyimini beraberinde getiriyor. Yeni elektrikli ë-C4’ün ë-Comfort özellikleri bir koza içinde yolculuk hissi sağlıyor.
50. yıldönümünü kutlayan GS de dahil olmak üzere otomobil tarihine adını altın harflerle yazdırmış olan modellerin varisleri olarak yeni tamamen elektrikli ë-C4 ve yeni C4 modelleri 30 Haziran'da tanıtılacak ve 2020'nin ikinci yarısında dikkatleri üzerine çekecek.

Top