[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

Yeni Citroën C3: daha karakterli, daha konforlu

Citroën bugün markanın tüm dünyada en çok satan modelinin gelişiminin en son noktası olan yeni C3'ü tanıtıyor. Üçüncü nesil C3, satışa sunulduğu 2016 yılından bu yana gerçekleştirmiş olduğu 750.000 adetlik satış performansıyla başlı başına bir başarı hikâyesi.

Yeni Citroën C3 modern ve gösterişli bir görünüme sahip. Başka hiçbir otomobile benzemiyor. Renkli bir kişilik ve benzersiz bir konfor seviyesi ile diğer otomobillerden ayrışıyor.

Yeni Citroën C3 farkını aşağıdaki unsurlarla güçlendiriyor:
- Yeni Citroën kimliği: En yeni konsept otomobillerden ilham alınan ve yeni LED farlarla desteklenen tamamen yeni Citroën imzasını yansıtan karakterli bir ön görünüm.
- Farklı dış görünüm kombinasyonları, 3 yeni tavan dekoru, 2 yeni jant seçeneği ve 2’si yeni olmak üzere 3 farklı iç ambians alternatifi ile son derece zengin bir özelleştirme kişiselleştirme potansiyeli.
- Markanın yeni görsel imzası niteliğinde olan yeni Airbump® tasarımları.
- Bu segmentte bir ilk olan tamamen yeni bir araç içi konfor deneyimi. Daha çok üst segmentlerde kullanıma sunulan yeni Advanced Comfort koltuklar, sürüş destek sistemleri ve akıllı telefon ekran yansıtması için Apple Car Play de dahil olmak üzere birçok internet bağlantılı hizmet gibi özellikler günlük hayatı kolaylaştırıyor ve benzersiz bir sürüş deneyimini beraberinde getiriyor.
Yüksek verimlilik seviyesine sahip Euro 6 normuna uygun motor seçenekleriyle yeni Citroën C3 pazarın merkezinde yer alan çok yönlü bir hatchback otomobil.

Yeni Citroën C3 Haziran 2020'den itibaren satışa sunulacak.

Top