[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

Benzin istasyonlarına, gürültüye ve çevre kirliliğine son. Sorumlu davranın. CITROËN ürün yelpazesinin elektrikli araçlarıyla temiz enerjiyi düşünün. Küçük şehir otomobilleri, elektrikli cabriolet'ler ya da şehir içi ulaşıma uygun boyutlara kavuşturulmuş ticari araçlar... Elektrikli otomobilin sayısız avantajlarını keşfedin: küçük boyut, hızlı şarj, tüm günlük yolculuklar için uygun menzil... Bugünden yarının zorluklarına yanıt veren gerçek bir teknoloji ve yaratıcılık harikası!

 

Moteur electrique voiture citroen

Tam elektrikli motor

 

Tam elektrikli motor sayesinde benzersiz bir sürüş konforundan faydalanın. Elektrikli otomobiliniz tüm şehir içi yolculuklarınızda olduğu kadar otoyollarda da sessiz olmanın yanı sıra manevralarda da yüksek kolaylık sağlar. 130 km/s maksimum hıza ulaşabilen elektrikli aracınız, modellere göre 150 ila 170 km arasındaki menzili sayesinde şehir içi trafikte de daha uzun yolculuklarda da kusursuzca ilerler. CITROËN'in elektrikli otomobillerinin aküsü 8 ya da 100.000 km garantilidir.

 

rechargement-voiture-electrique.jpg

Kolay şarj

 

CITROËN elektrikli otomobiliniz otoyollarda özel terminallerde, evde 230V prizlerde ya da yavaşlama ve fren safhalarında kinetik enerjinin dönüştürülmesi sayesinde seyir halindeyken birkaç dakikada şarj olur. Daha basit, daha temiz ve daha ekonomiktir.

design-vehicules-electrique.jpg

Şık tasarımlı otomobiller


CITROËN size iddialı küçük şehir otomobilinden mesleğinizin gerekliliklerine uygun şekilde modüler ve konforlu ticari araca kadar geniş bir elektrikli araç yelpazesi sunuyor. Öncü ve sorumluluk sahibi CITROËN C-Zero'nun sade ve şehirli tasarımını keşfedin. Ticari araç cephesinde, tam elektrikli CITROËN Berlingo kabinin uyumu ve mesleğinizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geniş yükleme kapasitesiyle sizi şaşırtmayı başaracak. Son olarak, cabriolet cephesinde, CITROËN'in tarihi modeli MEHARI'nin modern ve elektrikli versiyonu CITROËN E-MEHARI'nin kıvrımlarını ve orijinalliğini keşfedin.

CITROËN E-MEHARI

4 kişilik ve %100 elektrikli bir cabriolet olan CITROËN E-MEHARI, efsanevi atası CITROËN MEHARI'nin stilini miras aldı. Anlamlı bakışlar, gülümseyen bir yüz, çift katlı farlar, iyimser tasarım, yuvarlak ve sade şekiller... Bu son moda cabriolet eğlence ve özgürlük meraklılarını cezbetmeyi başaracak!
voiture-electrique-Mehari.jpg
Vehicule-electrique-Berlingo-Electric-utilitaire.jpg

CITROËN BERLINGO ELEKTRİKLİ

CITROËN Berlingo Elektrikli, bir ticari araç olarak profesyonellerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. Anlamlı panjur, uyumlu hatlar, sürgülü yan kapılar ve büyük yükleme kapasitesi... İşlevsellik ve stilin %100 elektrikli bir araçta kurduğu ittifakı keşfedin!

CITROËN C-Zero

Bombeli tavan kemeri, geniş cam yüzeyler, akıcı ve yuvarlak hatlar... CITROËN'in kesinlikle şehirli bir tasarıma sahip %100 elektrikli şehir otomobili C-Zero'yu keşfedin.

Küçük boyutu sayesinde (sadece 3,48 m), CITROËN C-Zero her yerde kolaylıkla ilerliyor... Üstelik gerçekten 4 kişilik kapasitesi, çok sayıda eşya saklama yeri ve 166 litrelik bagajıyla ferahlıktan hiç ödün vermiyor.

Şehir içi sürüşler ve günlük küçük yolculuklar için ideal bir kompakt araç!
voiture-electrique-czero.jpg
Top