[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

Sıkışıklıklar, trafik, yoğun saatler, gecikmeler, raporlar... Hep aynı laflar, değil mi? CITROËN'in şehir otomobili yelpazesiyle hayatınızı kolaylaştırın ve değerli zamanınızdan tasarruf edin. Modern, kompakt ve eğlenceli karoserleriyle, CITROËN C1, Yeni CITROËN C3 ve CITROËN C-Zero şehir içi sürüşler için tasarlandı. Şehir içinde ilerlemek ve manevra yapmak çocuk oyuncağı! Şehir cangılının zorluklarının üstesinden gelmeye hazır mısınız?CITROËN C1

İyimser bir tasarım, sıcak bir kişilik, dinamik ve her yere kolayca girecek bir stil! CITROËN C1, modern ve son moda görünümüyle daha ilk görüşte ruhunu gözler önüne seriyor ve tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Günlük yolculuklara ve şehir içi ulaşımın küçük sıkıntılarına uygun bir şehir otomobili.
Voiture-C1-Citadine.jpg
c3 arac turleri

YENİ CITROËN C3

Şehir otomobilleri dünyasında yenilik rüzgarı esiyor! Son derece modern olan Yeni CITROËN C3, renkli ara parçalar ve Airbump® gibi grafiksel öğelerle canlandırılan, son moda ve iyimser tasarımıyla dikkat çekiyor (versiyona göre). Aracın etkileyici ve kesinlikle şehirli yapısı, sınıfında hemen ayırt edilebilir olmasını sağlıyor.

CITROËN C-Zero

Gürültüden, çevre kirliliğinden ve yer bulmak için dört dönerek geçirdiğiniz saatlerden bıktınız mı? Elektrikli araca geçin! Bu şehir otomobili şehir ulaşımını kolaylaştırmak için tasarlandı: küçük boyut, hızlı şarj, bagaj, erişilebilir eşya saklama yerleri ve tüm günlük yolculuklarınız için yeterli menzil; üstelik hepsi şehrin gürültülerini unutturacak bir sessizlik içinde.

Bugünden yarının zorluklarına yanıt veren gerçek bir teknoloji ve yaratıcılık harikası!
Voiture-C-zero-Citadine.jpg
Top