[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

CITROËN sedan yelpazesiyle, günlük sürüşlerinizde olduğu kadar uzun yollarda da birinci sınıf yolculuklar yapın. Zamansız karoserler, incelikle işlenmiş hatlar, seçkin kabinler, teknolojiler ve sürüş keyfi... CITROËN sedan yelpazesinin zarafetini ve seçkinliğini keşfederken güvenlik, deneyim ve sürüş keyfinden ödün verilmediğini de göreceksiniz. 

 

 

Voiture-C4-berline.jpg

CITROËN C4

CITROËN C4, benzersiz karoseri, dengeli orantıları ve fark yaratan küçük ayrıntılarıyla dikkat çekiyor: nervürlü kaput, siyah arka spoyler ve incelen farlar. Güzel karoser hayranlarını ve sürüş keyfi tutkunlarını kendine hayran bırakacak iddialı ve kendinden emin bir sedan. CITROËN C4'ün kabini modern ve sade orta kumanda tablosu, 7" dokunmatik tableti, koltukların tutuşu ve konforu, direksiyon simidinden kumandalarıyla size benzersiz bir konfor deneyi yaşatacak şekilde tasarlandı... CITROËN'in üst sınıf sedan modellerinin tüm konforunu keşfedin.

CITROËN C5 & C5 Tourer
CITROËN C5 daha ilk bakışta şık coupe duruşu cazibesiyle duyguları harekete geçiriyor. Güçlü bir gövde, zarif kıvrımlar ve aerodinamik hatlar... CITROËN C5'in prestijli tasarımı üst sınıf sedan kategorisinde referans oluşturuyor.


Voiture-C5-Tourer-berline.jpg
voiture-berline-citroen-c-elysee

CITROËN C-Elysée

CITROËN C-Elysée zarafetle yenileniyor! Sedan incelikte gelişirken en küçük ayrıntıya kadar özenle tasarlanmış kabiniyle duruşunu güçlendiriyor: monoton orta kumanda paneli, yeni ön göğüs bandı, yeni 7" dokunmatik tablet"... Malzemelerin tümü zarafetleri, sağlamlıkları ve büyük bakım kolaylıkları göz önünde bulundurularak seçildi.

Son olarak, CITROËN C-ELYSÉE markanın tüm yolcular için konfor, yenilikçi tasarım ve faydalı teknoloji uzmanlığından faydalanıyor.
Top