[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

Arkadaşlarla bir yolculuk veya ailece bir hafta sonu hayali mi kuruyorsunuz? CITROËN'in 7 kişilik otomobil yelpazesini düşünün. Yeni CITROËN Grand C4 SpaceTourer ve Yeni CITROËN Berlingo Multispace geniş alanları sevenler için tasarlandı: ferah ve isteğe göre modüler kabin, tüm aile için geniş eşya koyma yerleri, örnek gösterilecek yol performansı... CITROËN'in 7 kişilik otomobillerini keşfedin ve sevdiklerinizle tam güvenlik içinde yola çıkın.

voitures-7-places-nouveau-grand-c4-picasso.jpg

YENİ CITROËN
GRAND C4 SPACETOURER

CITROËN'in "loft ruhunu" taşıyan monospace aracı Yeni CITROËN Grand C4 SpaceTourer'u keşfedin. Aydınlık bir kabinde en fazla 7 kişilik kapasite, sayısız konfor donanımı, tüm ailenin aktivitelerine uygun modüler yapı... Üstelik tüm yolculara maksimum konfor sunuluyor! Daha fazla yere mi ihtiyacınız var? Sorun değil! Basit bir hareketle 7 koltuktan 5 koltuğa geçiş yaparak bagaj hacmini 645 litreden 704 litreye yükseltin.

Ayrıca 5 koltuğu ve 537 litrelik bagaj hacmiyle Yeni CITROËN C4 SpaceTourer'yu de keşfedin!

7 KİŞİLİK
YENİ BERLINGO MULTISPACE

Etkileyici tasarım, optimize edilmiş mimari, tanıdık bir karoser ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabileceğiniz modüler yapı... Tüm ailenin hobilerine eşlik edecek 7 kişilik Yeni CITROËN Berlingo Multispace'i ve 675 litrelik bagajını keşfedin (arka koltuklar kaldırıldığında 3000 litreye ulaşabiliyor). Ulaşım ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebileceğiniz modüler bir Multispace... Üstelik sürücü ve yolcuların konforundan ve güvenliğinden ödün vermez.

voiture-7-places-berling-multispace.jpg
Top