[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

CITROËN FRANSA'NIN YENİ ARAÇ VE KAROSER TÜRLERİ

Yüzyılı aşkın süredir, CITROËN markası otomobil piyasasında yenilikçilik sınırlarını ve konfor, tasarım, faydalı teknoloji, performans ve elbette güvenlik standartlarını zorluyor... Peki, ya sizin araç türünüz ne? Sedanın prestijli şıklığı mı, Monospace'ın konforu mu, şehir otomobilinin çevikliği mi, Crossover'un tasarımı mı, yoksa elektrikli aracın sayısız avantajı mı? CITROËN'in geniş ürün yelpazesini keşfedin ve tüm ailenin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak ve ulaşım gerekliliklerine cevap verecek araç türünü bulun.

sehir-otomobilleri

CITROËN ürün yelpazesinin şehir otomobilleriyle şehir içinde trafiğe çıkmak, aralardan sızmak, manevralar yapmak ya da park etmek gerçekten çocuk oyuncağı. Şehre meydan okumaya hazır mısınız?

sedan-otomobiller_2

İncelikle işlenmiş hatlar, şık görünüm, üst sınıf kabin ve benzersiz sürüş keyifleri... CITROËN'in sedanlarının zarafetini keşfedin.

kompakt-otomobiller

Şehirde ya da otoyolda, tek başına ya da ailece, CITROËN ürün yelpazesinin kompakt modellerinin çok yönlülüğünden ve konforundan faydalanın.

7-kisilik-otomobilleri

Ailece veya arkadaşlarla tatile çıkmak için ideal 7 kişilik araların modüler yapısından, konforundan ve geniş iç mekanından yararlanın.

elektrikli-otomobiller

Küçük bir şehir otomobili veya elektrikli bir ticari araç olsun, CITROËN size iddialı tasarımlarıyla tam elektrikli araçlar sunarak daha fazla sürüş konforu sağlıyor.

aile-otomobilleri

Aile otomobili, break, ludospace veya multispace mi arıyorsunuz? CITROËN'in 5, 7 ya da 9 kişilik aile otomobilleri yelpazesini keşfedin.

Suv-otomobiller

Citroën C3 Aircross, Yeni Citroën C5 Aircross... CITROËN'in SUV versiyonlarının iddiasını, stilini, konforunu ve modernliğini keşfedin.

600_384_white

      

Top