[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:TR] [cle1: SECONDES Lang:TR]

 

 

"Yaparsın Aşkım" Babalar Günü Özel Yarışması

 

Segmentinin yaratıcısı yeni Berlingo’nun üstün özelliklerini test etmek ve Yaparsın Aşkım Babalar Günü Özel programında yarışmak için 27 Mayıs’a kadar Citroen yetkili satıcılarına gidip Yeni Berlingo’yu test edin, 16 Haziran günü FOX TV’de yayınlanacak Yaparsın Aşkım Babalar Günü Özel programında ailenizle birlikte yarışma şansı yakalayın. Ve daha bitmedi yarışmaya katılıp yarışmada birinci olan kişi ise Yeni Citroen Berlingo’nun sahibi olacaktır.

Yeni Berlingo’yu test etmek için aşağıdaki linke hemen tıklayın ve Citroen yetkili satıcılarından test sürüş randevunuzu alın. Yeni Berlingo’yu test eden müşterilerimize SMS ile “kod” ve “başvuru linki” paylaşılacaktır.

 

 Citroen yetkili satıcısına gidip, Yeni Berlingo’yu test eden müşterilerimize SMS ile “kod” gönderilecektir. Aşağıdaki linkte yer alan başvuru formuna size gönderilen kod ile girerek yarışmaya katılma şansı yakalayın.

 

YASAL METİN:

FOX TV’de düzenlenecek olan “Yaparsın Aşkım Babalar Günü Özel” yarışmasına katılma şansı yakalamak için Citroen yetkili satıcılarında “Yeni Berlingo” modelinin test edilmesi gerekmektedir. Yeni Berlingo modelini test eden kullanıcılara SMS ile kod gönderilecektir ve bu kod ile FOX TV’nin yarışma başvuru sayfasına giriş yapılacaktır. Bu katılım kodu size doğrudan yarışmaya katılım hakkı sağlamaz. Katılımcılar kod ile veya çekiliş ile belirlenmeyecektir. Diğer katılım ve seçilme koşulları www.citroenleyaparsinaskim.com’de yer alan şartlara tabidir. Yeni Citroen Berlingo modelini test ettikten sonra müşterilere 3 gün içinde SMS ile kod/şifre gönderilecektir. SMS alabilmesi için kişinin iletişim izinlerinin kullanılmasını kabul etmesi ve cep telefonu numarasını hatasız olarak vermesi gerekmektedir. Aksi durumda SMS ile şifre alamayacaktır. SMS ile şifre alamayan kişilerin yarışmaya katılma şansı bulunmamaktadır. Başvuru sayfasında katılımcının ailesi ile birlikte kendilerini tanıttığı videolarını çekip sisteme yüklemeleri gerekmektedir. SMS ile gönderilen kodu ve videoyu girmeyen kişiler yarışmaya katılamamaktadır. 26 Mayıs saat 20:00’a kadar doldurulan tüm başvuru formlar ve videolar Fox TV Yaparsın Aşkım jürisi tarafından değerlendirilecektir. Jüri başvurular arasından 4 aile seçecektir. Seçmiş olduğu aileler çocukları ile birlikte yarışmaya katılmaya hak kazanacaktır. Yarışmaya katılma şansı yakalayan ailelerin oluşabilecek yol, konaklama ve diğer masrafları yarışmaya katılan kişilere aittir. 7-12 yaş aralığında çocuk sahibi olan aileler yarışmaya katılmaya hak kazanacaktır. Bu yaş aralığından daha büyük ya da küçük çocuğu olan ailelerin yarışmaya katılma hakları bulunmamaktadır. Yarışmaya Groupe PSA Otomotiv çalışanları ve birinci derece akrabaları, Citroen Yetkili Satıcıları çalışanları ve birinci derece akrabaları katılamaz. Bu tarz bir durum tespit edildiği takdirde sonuç geçersiz sayılacaktır.

 

Top