TAM KAPANMA SÜRESİNCE BİZE CANLI BAĞLANTI İLE ULAŞABİLİRSİNİZ.

HEMEN TIKLAYIN.

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS SUV

EN ÖZGÜN, KONFORLU VE ÇOK YÖNLÜ SUV

  

Yeni Citroën C3 Aircross SUV, baştan aşağı yeniden tasarlanan ve daha güçlü görünen ön tasarımı ile özgün bir karakter ortaya koyuyor. Çeşitli renk kombinasyonu, yeni renkler, yeni yüzey kaplamaları, yeni renk paketleri ve alaşım jantlarıyla çok zengin bir kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Yeni Citroën C3 Aircross, ilk olarak Citroën C5 Aircross SUV modelinde kullanıma sunulan Advanced Comfort koltuklar, daha büyük ve yenilenen 9 inçlik dokunmatik ekran, bağlantı teknolojileri ve sürüş destek teknolojileri ile hayatı kolaylaştırıyor. 

VİDEOYU İZLE

ÇOK DAHA İDDİALI BİR TASARIM

Design_CL21003011_1500X500

Yeni Citroën C3 Aircross SUV’un daha iddialı ön tasarımı, daha olgun ve güçlü bir görünüm sunmak üzere yenilendi ve 2020 yılında yeni Citroën C3 ile ilk kez kullanılan Citroën’in yeni ön tasarım felsefesiyle yollara çıkıyor. Krom kaplama marka logosu gelişmiş netlik ve güvenlik sunan LED farlara kadar uzanıyor. Yeni geometrik desene sahip ön ızgara, renk eklentilerine sahip yeni gümüş kaplama gibi detaylar yeni Citroën C3 Aircross’un güçlü ve dinamik görünümünü destekliyor.

C3AIR_Perso

FARKLI KİŞİSELLEŞTİRME KOMBİNASYONLARI

Dış görünümdeki kişiselleştirme çözümleri, altı gövde rengi, dört renk paketi ve iki tavan rengi olmak üzere her tarza göre farklı kombinasyon olasılıkları sunuyor. Seçilen Renk Paketine bağlı olarak üç farklı renk vurgusu seçeneği bulunuyor:

• Turuncu Renk Paketi için Freeglass Turuncu,

• Beyaz Renk Paketi için Freeglass Beyaz,

• Parlak Siyah ve Mavi Renk Paketi için panjur efektli Camlı Krom.

KİŞİSELLEŞTİRME İÇ MEKANDA DA DEVAM EDİYOR

STANDART İÇ MEKAN AMBİYANSI

AmbianceSerieBIS_747X700

Gri dokulu ön konsol süslemesi ile birlikte gri koltuk döşemesi

URBAN MAVİ İÇ MEKAN AMBİYANSI

AmbianceUrbanBlueBis_747X400

Mavi kumaş ve mavi deri efektli kumaş uygulamasıyla koltuk sırtlıklarında ve konsolda mavi fitil ve logo uygulaması

METROPOLITAN GRAPHITE İÇ MEKAN AMBİYANSI

AmbianceMetropolitanGraphiteBis_747X400

Siyah deri efektli kumaş ile benekli gri kumaş, açık renkli ahşap görünümlü koltuk sırtlıklarının üst kısmında bir şerit ve benekli gri dekorlu ön konsol şeridi

HYPE GRİ İÇ MEKAN AMBİYANSI

AmbianceHypeGreyBis_747X400

Gri deri ve siyah deri efektli kumaşı, gri deri gösterge paneli şeridi ile koltuk sırtlıklarının üst kısmında dikişli marka logosuna vurgu yapan şerit

ADVANCED COMFORT KOLTUKLAR

TIPKI EVDE GİBİ

Sieges_CL21004002_1500X500

Sınıfının en iyi sürüş konforunu sağlayan süspansiyon ayarlarına ek olarak, yeni Citroën C3 Aircross, Urban Mavi, Metropolitan Graphite ve Hype Gri ambiyanslarıyla sunulan yeni Advanced Comfort koltuklarla daha da fazla seyahat konforu sunuyor. Üzerindeki 15 mm kalınlığındaki özel köpük yüzeyiyle Advanced Comfort koltuklar gelişmiş fiziki ve görsel konfor seviyesi sunuyor. Koltuklar yüksek yoğunluklu köpüğe sahip yapılarıyla vücudu en iyi şekilde destekleyerek özellikle uzun süreli yolculuklarda yüksek ergonomi konforu sunuyor.

GENİŞ, MODÜLER, AYDINLIK

Habitabilite_CL21005009_1500X500

Yeni Citroën C3 Aircross SUV, dikkat çekici arka koltuk bacak mesafesi ve son derece cömert baş mesafesi ile tüm yolcular için geniş ve ferah bir iç mekan sunuyor. İki parça halinde bağımsız ileri-geri hareket eden kızaklı arka koltukları kadar katlanan ön yolcu koltuğu sayesinde ortaya çıkan 2,40 metreye kadar yükleme uzunluğa da son derece modüler bir yapıyı beraberinde getiriyor. Kızaklı koltukların sağladığı fonksiyonellikle 410 litre ile 520 litre arasında değişen bagaj hacmi, arka koltukların katlanmasıyla 1.289 litreye kadar çıkıyor. Panoramik cam tavan daha aydınlık bir iç mekanı beraberinde getirirken hem arka, hem de ön koltuklardan erişilebilen ve sürgülü bir kapakla kapatılabilen geniş bir saklama alanına sahip yeni orta konsol da kabin içi fonksiyonelliği destekliyor.

SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

Yeni Citroën C3 Aircross SUV sürüş güvenliğini ve sürüş konforunu destekleyen, Aktif Fren Sistemi ve Kör Nokta Uyarı sistemlerinin de olduğu gelişmiş sürüş destek sistemi teknolojileriyle donatılıyor.

YENİ 9 İNÇ DOKUNMATİK EKRAN

Ecran_CL21005003_1500x500

Yeni Citroën C3 Aircross’ta kullanıma sunulan yeni 9 inçlik dokunmatik ekran üstün kullanım ergonomisi ve pratiklik sunuyor.

BAĞLANTI TEKONOLOJİSİ

Technologies_CL21004007_1500X500

Yeni Citroën C3 Aircross SUV, akıllı telefonlar için kablosuz şarj sunuyor. Apple Car Play™ ile uyumlu Ekran Yansıtma özelliği sayesinde akıllı telefonunun uyumlu uygulamalarına dokunmatik ekran üzerinden erişilebiliyor. 

MOTOR SEÇENEKLERİ

Motorisation_CL21003009_1500X500

Yeni Citroën C3 Aircross SUV, yüksek verimlilik seviyesine sahip gelişmiş PureTech benzinli ve BlueHDi dizel motorlarla sunuluyor. 1.2 PureTech 130 S&S benzinli ve 1.5 BlueHDi 120S S&S dizel motorlar EAT6 otomatik şanzımanla sunuluyor.

Top