[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:TR] [cle1: SECONDES Lang:TR]

TASARIM

Grand C4 Space Tourer Design 1500X700

Citroën C4 SpaceTourer modern tasarımın ilk ve en gelişmiş örneğidir. Eşsiz ve dinamik tasarım, gövdedeki krom detaylar, siyah tonda tavan ve gümüş rengi tavan çıtalarıyla şıklık ve akıcılık kazanır. Gövde tasarım detayları tüm renklerde sunulur: Beyaz, Yakut Kırmızı, Platin Gri, Siyah, Çelik Gri, Kum Beji, Lazuli Mavisi. 

ÖN

FaceAV2_36189_2018_747X400

Grand C4 SpaceTourer'in ön krom detayları, markanın ambleminden gündüz farlarına doğru uzanan bir tasarım harikasıdır. Ince tasarım çizgileri ön görünüme şıklık ve zerafet katar.

TAVAN ÇITALARI

Archesdetoit_36193_2018_747X400

Citroën Grand C4 SpaceTourer'a dış görünümü güçlendirmek için gümüş gri tavan çıtaları eklenmiştir. 

3D-EFEKTLİ ARKA LAMBALAR

FeuxAR7places_747X322

.

Daha fazla büyüleyici ışık! 3 boyut efektli arka farlar  Grand C4 SpaceTourer'da standart olarak sunulmaktadır. Bu modern ve teknolojik sürüş tasarımı, sonsuza giden bir ışık gibi görünen derin ışık efektinden gelir.

17'' JANTLAR

Jantes7pl_17K30_17K30_747X322

.

Elmas kesim tasarımlı jantların ara bölmeleri siyaha boyanmıştır.

ARKA CITROËN AMBLEMİ

logo

.

Grand C4 SpaceTourer'ın arkasında bulunan kromla çevrelenmiş parlak siyah amblemi, markanın tasarımdaki şıklık iddiasını yineler.

1 AİLE OTOMOBİLİ, 4 FARKLI İÇ MEKAN

STANDART İÇ AMBİYANS

SERT MAVİ İÇ AMBİYANS

DUNE BEJİ İÇ AMBİYANS

HYPE GRİ İÇ AMBİYANS

.

Bu işlevsel ambiyans, Milazzo Grisi kumaş kaplı ön panel ile birlikte kolay kullanımı ve  Citroën Grand C4 SpaceTourer kabininde kullanılan malzemelerin kalitesini vurgular.

AmbianceSerie-747X322
AmbianceWilbBlue_747X322

.

Geniş açık bir alandan keyif alıyorsanız, Sert Mavi ambiyans tam size göre. Modüler tasarımı, aktif ve sportif bir yaşam tarzı için idealdir. Grand C4 SpaceTourer'ın kaydırılabilir arka koltukları ve yatırılabilen yolcu koltuğu avantajını elde eldin.

.

Dune Beji iç ambiyans ışığı ve yumuşaklığı vitrine çıkarıyor. Konfor fonksiyonlarıyla donatılmış rahat koltukları ve masaj yapan ön koltuklar eşsiz bir rahatlık sağlar. 

AmbianceDuneBeige_747X322
AmbianceHypeGrey_747X322

.

Hype Gri iç ambiyans yarı deri döşemeyi, Lounge paketi ve sıradışı rahatlıkta seyahat etmenize olanak sağlayan çocuk paketinin tüm fonksiyonlarıyla kombine ediyor.

FERAHLIK

Bienetre_18K1_1500X500

Konfor  için dizayn edilen Grand C4 SpaceTourer ile Citroën ferahlık konusunda uzmanlığını gözler önüne seriyor.  Aileniz veya arkadaşlarızla yollara çıktığınızda üst seviye sürüş keyfi,  konfor ve güvenlik her zaman sizinle olacak.

UYUMLU MALZEMELER

Yumuşak uyumlu malzemeler iç ambiyansta samimi bir karşılama sunar. Citroën Grand C4 SpaceTourer'da iç yüzeyler yumuşatılmıştır ve özellikle kapı panelleri dokunduğunuzda daha da yumuşaktır. Geniş yelpazede kumaş ve deri çeşitleri de mevcut durumdadır.
confort

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Citroën, şoför ve yolcular için en üst düzeyde konfor odaklı bir yaklaşımda yeni standartlar geliştirmiştir. CITROËN ADVANCED COMFORT ® olarak adlandırılan bu programda yenilik, yüksek teknoloji , vücut ve zihin rahatlığınız için akıllı çözümler sağlanmıştır.

Bu rahatlama programı mühendisliği dört ana temaya dayandırılmıştır: yumuşak temas noktaları ve ses azaltımı, iç hacim ve çok yönlülük, ambiyans sayesinde rahatlama ve sezgisel yaklaşım, kullanışlı teknolojiler.
Tranche-5.jpg

BOYUTLAR

Uzunluk

4602 mm

Genişlik

1826/2117 mm

Yükseklik

1638/1644 mm

Gövde Hacmi

645 / 704 litre

MAKSİMUM İÇ HACİM

Habitabilite2_18K6_1500X720

Geniş bir yükleme alanına mı ihtiyacınız var? Citroën Grand C4 SpaceTourer modüler iç tasarımıyla tüm gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlandı. 2 sıra tamamen öne yatabilen yolcu koltukları size 2.5 metreden daha uzun eşyalarınızı taşıma imkanı sunar. Aileniz genişlerse, yerdeki koltukları yeniden konumlandırabilirsiniz.

BAGAJ KAPASİTESİ ve ELEKTRONİK KONTROLLÜ BAGAJ KAPAĞI

Bagaj 645 litre kapasitesiyle kolay erişim ve genişlik sunar ve bu kapasite arka 2 koltuğun öne doğru kaydırılmasıyla 704 litreye kadar çıkarılabilir.

Bagaj kapağı elektronik olarak sadece bir ayak hareketiyle kullanılabilir. Bu fonksiyon elleriniz doluyken bile arka tamponun alt kısmında bulunan sensöre ayağınızı hareket ettirerek bagaja ulaşma imkanı sağlar.
Hayonmainslibres2_17K57_597X500

TEKNOLOJİLER

Bağlı kalın ve rahat sürüş deneyiminin keyfini çıkarın

Technologie1_36212_2018_1500X700

Citroën Grand C4 SpaceTourer'da Apple CarPlay™ sistemi ile telefonunuzun ekranını aracın ekranına yansıtarak birçok aplikasyonu kullanabilir, güvenli sürüşünüze konforlu bir şekilde devam edebilirsiniz.

BAĞLANTI VE SEZGİSEL KULLANIM

Mırror Screen / Apple Carplay™️

Citroën Grand C4 SpaceTourer'da bulunan Mirror Screen özelliği uyumlu akıllı telefondaki görüntüyü transfer etmek ve çoğaltmak için USB girişini ve dokunmatik ekranı kullanır. Dokunmatik ekranda multimedyanızın içeriğini görün ve uyumlu akıllı telefon uygulamalarınızı doğrudan ve kolayca kullanın. Bağlanan akıllı cihazlara göre, uygulamalar ses tanıma sistemini kullanarak ses ile kontrol edilebilir. Mirror Screen, Apple CarPlay™, Android Auto ve MirrorLink® ile çalışır.
car-play

EAT6 TAM OTOMATİK ŞANZIMAN

eat6-v3

EAT6 – Efficient Automatic Transmission – Verimli Otomatik Şanzıman Citroën’in Japon AISIN firması ile yaptığı işbirliği sonucu üretilen 6 ileri tam otomatik şanzımandır.

Tork konvertörü ve kompakt yapısı ile hızlı etkin ve sarsıntısız vites geçişleri sağlar. 

Quickshift teknolojisi ve Tork konvertörü sayesinde çift kavramalı şanzımanlardan daha hızlı ve pürüssüz geçişlere sahiptir.

 

Quickshift Teknolojisi: Quickshift teknolojisi EAT6 şanzımanın yüksek hızda vites değiştirmesini sağlar (<400 milisaniye) Bu özellikle birlikte tek seferde birden çok vites değiştirme imkanı da sunulmaktadır. 

Performans: Şanzıman iç sürtünmelerinin azaltılması ve tork konvertörü sistemin performansı yükseltmiş, yakıt tüketimini düşürmüştür.

Tork Konvertörü: Son teknoloji ürünü tork konvertöründe kayıplar minimum indirilmiş, vites geçişlerinin yumuşaklığı arttırılmıştır.

 

*Türkiye gamı farklılık gösterebilir.

 

Top