[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

Günlük kısa yolculuklarda ya da uzun seyahatlerde, tüm aile çıkılan tatillerde veya sadece çocukların hafta sonu aktivitelerinde... CITROËN'in monospace yelpazesini ve herkese çok daha büyük mutluluklar yaşatmayı amaçlayan olağanüstü modüler yapısını düşünün. Dışarıda yenilikçi mimari ve tasarımıyla; içeride rahatlık, eşya koyma yerleri, konfor ve modüler yapısıyla, CITROËN'in Monospace yelpazesini keşfedin ve keyif, güvenlik ya da sürüş keyfinden ödün vermeden %100 pratik yolculuklar yapmanın avantajını yaşayın: Yeni CITROËN C4 SpaceTourer ve Yeni CITROËN Grand C4 SpaceTourer.

 

c4-spacetourer-monospace

Yeni CITROËN
Grand C4 SpaceTourer

Yeni CITROËN Grand C4 SpaceTourer, tüm ailenin günlük ihtiyaçlarına cevap veren 7 kişilik bir Monospace araçtır. Geniş alan, eşya saklama yerleri, modüler yapı... Yeni CITROËN Grand C4 SpaceTourer sizi sürücünün ve yolcuların konforundan ve güvenliğinden ödün vermeden yakınlarınız ya da arkadaşlarınızla yola çıkmaya davet eder.

YENİ CITROËN C4 SPACETOURER

Yeni C4 SpaceTourer, tüm aile için modern ve modüler bir Monospace araçtır: akıllı sürüş yardım teknolojileri, direksiyon simidinin duyarlılığı, genel konfor felsefesi (Citroën Advanced Comfort® programı), verimlilik ve güvenlik... Yeni CITROËN C4 SpaceTourer, sizi yolculuğa davet eder ulaşım ihtiyaçlarınıza yanıt verir.
c4-spacetourer-monospace-2
Top