Cher client,

Votre navigateur ne vous permet plus de profiter de l'ensemble des services du site www.citroen.fr

Afin de vous assurer une navigation agréable, conviviale et plus rapide sur le site, nous vous invitons à procéder à une mise à jour de votre logiciel de navigation.

Pour cela, nous avons sélectionné pour vous les 3 logiciels suivants, que vous pouvez télécharger en toute sécurité à partir des liens ci-dessous:


FONKSİYONEL ÇÖZÜMLER

ARAÇ İÇİ YAŞAM ALANI VE KOMPAKTLIK

Citroën C4’ün akılcı özellikleri sadece teknolojisiyle sınırlı değil. Kompakt boyutları (4,33 uzunluk, 1,79m genişlik ve 1,49m yükseklik) araç içi yaşam alanı ve erişebilirliğini gerçek anlamda kısıtlamaz. Yeni Citroën C4 diğerlerinden %100 işletilebilir ve pazarda referans bagaj kapasitesi ve arkadaki geniş alanıyla ayırt edilir.

BAGAJ ALANI

Yeni Citroën C4’ün sınıfında referans kabul edilebilecek boyuttaki 408 litrelik bagajı, 5 kişinin, valizleriyle birlikte rahatlıkla seyahat etmesine olanak sağlar. 2/3 ve 1/3 oranında katlanabilen arka koltuklar ve arka koltuktan bagaja açılan modüler pencere sayesinde yüksek hacimli ve uzun eşyaların rahatlıkla taşınması hedeflendi. Bagajda bulunan seyyar fenerse hem bagaj içinde ekstra aydınlatma yaratır hem de şarj bölmesinden çıkarıldığında çok amaçlı fener olarak kullanılabilir.

CÖMERT BÖLMELER

Citroën C4’te yer alan saklama bölmeleri sadece sürücü için değil, tüm yolcuların kullanımı göz önünde bulundurularak tasarlandı. Vites koluyla ön konsol arasında yer alan 4 adet 0,5 litrelik şişenin sığabileceği soğutmalı ve sürgülü kapaklı saklama bölmesi, geniş torpido gözü, ön koltuk altı çekmece, merkez cephe ve her yerde bölme, yüksek ve geniş merkezi konsol çok yönlü, hacimli ve yaratıcı olduğunun kanıtıdır.

230 V PRİZ

Yeni Citroën C4'ün detay yönü iyi bir sedanda olma hissini yaşatır. Exclusive  donanım seviyesinde ön dirseklik altında kurulu 230 voltluk bir priz mevcuttur. Dizüstü bilgisayarları, müzik çalarları, fotoğraf makinelerini ve cep telefonlarını şarj etmeye yarar... İdeal bir ekipman olmakla profesyoneller için kaçınılmazdır.