Cher client,

Votre navigateur ne vous permet plus de profiter de l'ensemble des services du site www.citroen.fr

Afin de vous assurer une navigation agréable, conviviale et plus rapide sur le site, nous vous invitons à procéder à une mise à jour de votre logiciel de navigation.

Pour cela, nous avons sélectionné pour vous les 3 logiciels suivants, que vous pouvez télécharger en toute sécurité à partir des liens ci-dessous:

Yeni Berlingo

Yeni Citroën BERLINGO ,sağlam tasarımı ve modern yüzüyle güçlü bir kişilik sergiliyor. Dinamik çizgiler ,güvenli tamponlar, cömert yükleme kapasitesi ve ferah bir iç tasarıma sahip şık, modüler bir ticari araç.

Ergonomik ve Akıllı
Markanın yeni imzasının altında, çekici yeni stiliyle, Yeni Citroën BERLINGO, geniş tasarımı, ergonomikliği, pratikliği ve sağlamlığıyla fark ediliyor. Maksimum 3,3m3 yükleme kapasitesi ve zekice dizayn edilmiş açılan paneller, 180° açılabilir asimetrik arka yük kapısı sayesinde, kolaylıkla ve güvenli şekilde büyük yükleri taşır.
İşinizle ilgili ihtiyaçlarınıza uygun olarak adapte edilmiş,Yeni Citroën BERLINGO, şimdi modüler 3. ön koltuğuyla beraber artık daha da ergonomik.
Yeni Citroen Berlingo Panelvan, 1.6HDi 75hp motoru, düşük yakıt tüketimi (Ortalama 5,7lt) ve geniş kargo hacmi ile profosyonellerin ihtiyaçlarına tam karşılık veriyor.
Bagaj:
Sınıfında referans sayılacak yükleme kapasitesi
Modüler yükleme imkanı
Maksimum güvenlikli taşıma
Akıl dolu yükleme çözümleri
Versiyona göre tek veya çift kayar kapı
40/60 oranlı asimetrik çift arka kapı
3,30 m3 e varan kullanılabilir hacim
1.80 m kullanılabilir uzunluk
850 kg’a kadar taşıma kapasitesi
Palet yükleme imkanı

İnteraktif deneyimden tümüyle yaralanmak için
Citroën
YÜKLE
FLASH PLAYER
ve internet gezgininizin Javascript opsiyonunu aktif hale getirin