Cher client,

Votre navigateur ne vous permet plus de profiter de l'ensemble des services du site www.citroen.fr

Afin de vous assurer une navigation agréable, conviviale et plus rapide sur le site, nous vous invitons à procéder à une mise à jour de votre logiciel de navigation.

Pour cela, nous avons sélectionné pour vous les 3 logiciels suivants, que vous pouvez télécharger en toute sécurité à partir des liens ci-dessous:

Baylas Otomotiv

Citroën Türkiye distribütörü Baylas Otomotiv ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bayraktar Grubu şirketlerinden olan Baylas Otomotiv A.Ş.1995 yılından beri Citroën markasının Türkiye genel distribütörlüğünü sürdürüyor. Otomobil tarihi boyunca çığır açan devrimlere ve büyük buluşlara imza atan Citroën markası, Avrupa'nın otomotiv devi Fransız PSA grubu bünyesinde üretiliyor. Citroën; benzersiz ve insan odaklı yaklaşımıyla müşterilerinin beklentilerine somut çözümler sunmayı hedefleyen bir dünya markasıdır. Citroën, başarısının otomobil satışından ibaret olmadığının; maksimum müşteri memnuniyeti yaratarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamanın da bir başka büyük görevi olduğunun bilincindedir.
Bayraktar Grubu, önümüzdeki dönemlerde de Citroën'in "Creative Technologie" anlayışının Türkiye'deki temsilcisi olarak markanın Türk tüketicisi ile buluşmasını sağlayacak.

BAYLAS OTOMOTİV A.Ş.

Genel Müdürlük
Adres: Boyalı Köşk Sk. No:4/1 34345 Bebek –İSTANBUL
Tel: 0212 359 63 00
 

İnteraktif deneyimden tümüyle yaralanmak için
Citroën
YÜKLE
FLASH PLAYER
ve internet gezgininizin Javascript opsiyonunu aktif hale getirin