Cher client,

Votre navigateur ne vous permet plus de profiter de l'ensemble des services du site www.citroen.fr

Afin de vous assurer une navigation agréable, conviviale et plus rapide sur le site, nous vous invitons à procéder à une mise à jour de votre logiciel de navigation.

Pour cela, nous avons sélectionné pour vous les 3 logiciels suivants, que vous pouvez télécharger en toute sécurité à partir des liens ci-dessous:

KEŞİF

NEMO, BECERİKLİ VE TASARRUFLU TİCARİ

Modern ve kompakt tasarımı ile Nemo, özellikle şehir içi yollarında etkili ve pratik kullanımı ile öne çıkmakta.  Yoğun şehir içi trafiği, araç taşımacılığına ayrılmış alanların azalması ile karşı karşı. Nemo, dar park yerleri ve dar yollarda hızlı ve kolay kullanımı ile, kullanıcısına daha fazla etkinlik sağlar. Küçük dış boyutlarının yanı sıra, kompakt yapısı sayesinde, ferah vegeniş bir iç hacim de sunmakta.
 
Hem kompakt, hem geniş
 
Kompakt boyutlarına rağmen (uzunluğu 3,86 m), Nemo 2,5 m3 yükleme kapasitesi ve 610 kg yükleme kapasitesi ile yüksek yükleme kapasitesi sunuyor.
 
Büyük boyutlu sürgülü yan kapıları ile farklı boyutlarda yana açılan arka kapıları ile ve alçak yükleme eşiği ile (54 cm) Nemo yükleme ve boşaltma işlemlerini kolaylaştırıyor.
 
Profesyonellere uyarlanmış hizmetler
 
Nemo aracın içinde, konforlu bir sürücü mahalli ve özenli ergonimisi mevcut. Bunun yanı sıra, geniş, aydınlık ve kullanışlı 12 saklama bölmesi bulunan kabini ile bir binek araçta bulunabilecek özellikleri ile her bakımdan kullanıcısını rahat hissettirmektedir.
 
Nemo günlük kullanımı kolaylaştırmak için çeşitli konfor ve sürüş destek donanımlarına sahiptir. Arka park sensörü, hız limitörü/regülatörü, Bluetooth telefon kiti gibi. Araç içinde Nemo bir kapalı kasa araçtan daha da öte bir mobil ofistir.
 
Yüksek güvenlik
 
Nemo da standart olarak ABS ve sürücü hava yastığı (yolcu ve yan hava yastığı isteğe bağlı) bulunur.Merdiven, saclı bölme, camlı bölme, sabit veya modüler ızgaralı bölme gibi farklı yük tutucular da sunulur.
 
Etkili, temiz ve tasarruflu mekanik aksam
 
Nemo araçta , tasarruflu kullanımı ön planda olan 1.4 dizel motor bulunmaktadır.  Bu  motor tipi 5 vitesli mekanik şanzıman ile veya 5 vitesli elektronik kumandalı manüel şanzıman ile birlikte çalışır .

İnteraktif deneyimden tümüyle yaralanmak için
Citroën
YÜKLE
FLASH PLAYER
ve internet gezgininizin Javascript opsiyonunu aktif hale getirin