Broşür almak mı istiyorsunuz?

Aşağıdaki formu doldurun ve broşürünü almak istediğiniz modeli seçin.

Kapat
Fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

Aşağıdaki formu doldurun ve satış fiyatı teklifi almak istediğiniz aracı seçin. Talebiniz seçtiğiniz bayiye gönderilecektir. 

Kapat
Belirli bir modelle test sürüşü yapmak mı istiyorsunuz?

Aşağıdaki formu doldurun ve denemek istediğiniz aracı seçin. Talebiniz seçtiğiniz bayiye gönderilecektir. 

Kapat

KAMPANYALAR

30.000 TL 20 Ay %0 Faiz Kampanyası

 

“Kampanya 31/03/2017 tarihine kadar yetkili satıcılarımızda geçerlidir.  Belirtilen aylık % 0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL 20 ay vadeli Citroen Kredide geçerlidir. Gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Bu kredi tutarı ve vade için bireysel amaçlı araç alımlarında bir kereye mahsus ve peşin olarak alınan 157,50 TL  kredi tahsis ücreti, tüm vergiler ve masraflar dahil edildiğinde, Citroen Kredinin aylık toplam basit maliyet oranı 0,05%, yıllık toplam basit maliyet oranı 0,60%, aylık taksit tutarı 1500 TL olmaktadır.

 

Tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımları için 750 TL kredi tahsis ücreti, tüm vergiler ve masraflar dahil edildiğinde, Citroen Kredinin aylık toplam basit maliyet oranı 0,24%, yıllık toplam basit maliyet oranı 2,91%, aylık taksit tutarı 1500 TL olmaktadır. Citroen Kredi’nin finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır.”

 

* Kredi kampanyaları; Yeni C3 ve C4 Cactus modellerinde 2016 ve 2017, C4 Picasso’larda 2016  ve Berlingo Maxi Panelvan’larda 2017 model araçlarda geçerlidir.

CITROËN'İNİZ İÇİN İKİNCİ BAHAR FIRSATI!

Top