Fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

Aşağıdaki formu doldurun ve satış fiyatı teklifi almak istediğiniz aracı seçin. Talebiniz seçtiğiniz bayiye gönderilecektir. 

Kapat
Broşür almak mı istiyorsunuz?

Aşağıdaki formu doldurun ve broşürünü almak istediğiniz modeli seçin.

Kapat

DS 4

Yepyeni bir otomobil kavramı

DS 4, dinamizm ve özgünlüğü birleştirerek yeni bir otomobil keyfinin yolunu açıyor. Benzersiz sürüş hissi ve Fransız tarzını yansıtan şık kabin tasarımıyla üstün bir araç yaratıyor.

DS 4

Öne çıkan özellikler

  • Benzersiz bir silüet
  • Sıradışı rafinelik
  • Kişiye özel iç ambiyans
  • Blue HDi teknolojisi
  • Birinci sınıf bir yolculuk
  • En üst düzeyde güvenlik

Çekici bir tasarım

Yükseltilmiş sürücü pozisyonu, gizli arka kapılar, sanatsal gövde tasarımı, zarif bir siluet... DS 4, karşı koyamayacağınız her türlü iç ve dış şıklığa sahip.
Citroën DS4 - Benzersiz bir silüet

Ona hangi açıdan bakarsanız bakın yeni ayrıntılar keşfeder ve yeni duygular hissedersiniz. Dışbükey ve içbükey hatlar arasındaki kusursuz denge DS 4'e tümüyle kendisine özgü bir kişilik kazandırır.

Sportif ve sıradışı bir iç mekan

Citroën DS4 - İç mekan mimarisi

DS 4'ün iç mekan mimarisi bir kusursuzluk örneğidir. Özenle seçilmiş malzemelerin tüm rafine özellikleri ve kalitesi, yolculara sportif ruhunu hissettirir.

Citroën DS4 - Passenger compartment

Kabin içindeki her özellik onun farklılığını ifade eder: Birinci sınıf malzemeler, sofistike çizgiler, şekiller ve renklerin uyumu, özelleştirilebilir iç mekan ambiyans aydınlatması. DS 4'ünüzün şıklığını tamamlar.

Citroën DS4 - Chrome and leather

Daha ilk bakışta onun, size kendinizi iyi hissettirmek için tasarlanmış bir otomobil olduğunu anlarsınız. Krom detaylı parçalar ve özenle seçilmiş iç deri döşemeler sizi keyifli bir yolculuğa davet eder. 

ÇOK YÖNLÜ BIR KULLANIM VE OTURMA KAPASITESI

Ergonomi

Ferah İç Mekan

Zarif ve Şık Yerleşim Alanı

Kompakt tasarım

DS4, Coupé kodları ile sedan konforunu birleştirirken 4,27 m uzunluğu, 1,81 m genişliği ve 1,53 m yüksekliğiyle ideal bir şehir otomobili boyutlarını sunuyor.

 DS 4, kusursuzca entegre edilmiş gizli arka kapılardan girilen 3 koltuk, geniş bir bagaj ve çok sayıda eşya saklama gözü sunuyor.Tasarımcıların ve mühendislerin yeteneği ve becerisi sayesinde ergonomi her açıdan tamamlanıyor.

Kabine 45 dereceye kadar görüş alanı sunan panoramik ön cam hakimdir. Sürücü ve yolcuya ayrı ayrı sunulan katlanır sert perde konforun korunmasını sağlıyor. Kabinde ayrıntılara gösterilen özen DS 4'ünüzün içinde özgün ve dinamik bir dünya yaratıyor.

Mükemmelliyetçi DS 4 iç tasarımında, ayrıcalıklı malzemeleri, erişimi kolay göstergeleri ve pek çok eşya saklama bölmesiyle yolculuğu kolaylaştırıyor.Orta konsolda bulunan içeceklerinizi yerleştirebileceğiniz soğutmalı ve aydınlatmalı bir bölme konforunuzu düşünerek akıllıca tasarlanmıştır. Bu bölme, aynı zamanda jak bağlama girişi, USB konektörü ve 12V prizi de barındırır. Ayrıca, ön kol desteğinin altında 230V priz bulunur.

Eksiksiz konfor

Görüş kabiliyeti ve ışık

Citroën DS4 - Görüş kabiliyeti ve ışık

DS 4'ün iç mekanında, aracın ölçülü biçimde yükseltilmiş duruşuyla birlikte eşsiz bir görüş kabiliyeti sunan panoramik ön cam hakimdir ve bu özellik güvenliği artırırken bir yandan da etraftaki manzaranın sıradışı görüntülerini sunar.

Akustik konfor

Citroën DS4 - Acoustic comfort

Araç içinde kusursuz bir konfor için sessizlik temel bir unsurdur. DS 4, ön camdaki ses yalıtım filmi, motor bölmesinde emiciler, kaporta ve kapılardaki sızdırmazlık öğeleriyle donatılmıştır. Ses yalıtım mekanizmaları ve motor, rüzgar ve yol gürültüsü emiciler, olağanüstü sessiz bir sürüş sağlamak için gürültü kaynaklarına mümkün olduğunca yakın konumlandırılmıştır.

Mükemmel denge

DS4’le sürüş keyfi daha da yoğun, daha da güçlü. Otomobilde şaşırtıcı bir yol tutuş deneyimi yaşayacaksınız. Bu mükemmel dengeye, dayanıklılık ve ataklığın sentezine ulaşabilmek için, DS4 iki farklı özellikten faydalanıyor: Özel geliştirilmiş ön ve arka fren sistemleri ve dinamik süspansiyon. Aksesuar olarak temin edilebilen ön spoiler ise araca daha sportif bir görünüm kazandırıyor. 

En üst düzeyde güvenlik donanımı

DS 4 aktif ve pasif güvenlik sistemlerini birleştirerek tüm yolcuların güvenliğini sağlar. ABS, EBA (acil fren yardımı), ASR (anti patinaj sistemi) , ESB (akıllı çekiş sistemi), EBD (elektronik fren dağıtımı), kör nokta uyarı sistemi, sürekli lastik basıncı analizi… DS 4 tüm bu aktif ve pasif güvenlik sistemlerini çoğaltarak daha güvenli bir sürüş sunar. Bu yenilikler sürücünün hayatını kolaylaştırmak için düşünülmüştür. Bu teknolojiler özellikle uzun mesafe yolculukları daha güvenli ve keyifli kılar.

KONFOR VE SEÇKINLIK

Konforunuza adanmış özellik yelpazesiyle DS 4'ün içinde birinci sınıf yolculuk yapın.

Araç içi konfor

Citroën DS4 - Masajlı koltuklar

Araç içi konfor, ön koltuklardaki elektrikli ayarlanabilen bel desteği sayesinde daha da artıyor.

Ses sistemi

Ses sistemi

Sesin eşit dağılımını sağlayan yeni yazılım teknolojisiyle geliştirilen direksiyondan kumandalı ve bagaj içine konumlanmış özel Denon® HiFi ses sistemi araç içinde huzurlu ve konforlu bir ortam yaratırken müzik dinlemeyi gerçek bir zevk ve heyecan haline getiriyor.

Kişiselleştirilebilir özellikler

Citroën DS4 - Kişiselleştirilmiş ambiyans

İkaz ve bilgi mesajları için kişiye özel farklı polifonik ses seçenekleri, çift bölgeli dijital klima, seçim yapabileceğiniz farklı renklerde gösterge paneli ışıklandırması, kişiselleştirebileceğiniz kabin için detaylardan sadece birkaçıdır.

Hız sabitleyici / hız sınırlayıcı

Citroën DS4 - Hız sabitleme / hız sınırlama

Özellikle uzun yolculuklarda etkin bir sürüş konforu sağlayan hız sabitleyici ve hız sınırlayıcı sayesinde belirli hızlar hafızaya alınarak uygun yollarda tek bir düğme yardımıyla devreye alınabiliyor.

Kullanım Kılavuzu

Aracınızı piyasaya ilk sunulduğu tarihe denk düşen yayın dönemine tıklayınız.
DS 4
104.550TL den itibaren
citroen-DS4
Broşür almak mı istiyorsunuz?

Aşağıdaki formu doldurun ve broşürünü almak istediğiniz modeli seçin.

Kapat
Fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

Aşağıdaki formu doldurun ve satış fiyatı teklifi almak istediğiniz aracı seçin. Talebiniz seçtiğiniz bayiye gönderilecektir. 

Kapat
Top